Karjalan Tili- ja Isännöintikeskus Oy palvelee Lappeenrannasta käsin

Karjalan Tili- ja Isännöintikeskus Oy tarjoaa laadukkaita isännöinti- ja tilitoimistopalveluja Lappeenrannan seudulla. Ota yhteyttä!

 

Yhteystiedot

Karjalan Tili- ja Isännöintikeskus Oy

Ratakatu 47

53100 Lappeenranta


05 544 8800

 info@tilikeskus.net

Meidät tavoittaa myös Teamsin kautta ja voimme tarvittaessa järjestää etäpalavereja.

Toimistomme on avoinna

ma-pe 09.00 - 16.00

Kesäaika 15.6 - 31.8

ma-pe 09.00 - 15.00

 

Huom!

24.6.2022 suljettu

Verkkolaskuosoite:

003704601866

Operaattoritunnus: E204503 OpusCapita Solutions Oy

Hallinnoimillamme asunto-osakeyhtiöillä on jokaisella omat verkkolaskuosoitteensa

Osoitteita voit kysyä info@tilikeskus.net tai tarkistaa verkkosoitteesta https://verkkolaskuosoite.fi

Minna Kokki

Minna Kokki

Yrittäjä, toimitusjohtaja, KLT, ITS

GSM +358 50 352 1730

minna.kokki@tilikeskus.net

Hanna Patrikainen

Hanna Patrikainen

Yrittäjä, kirjanpitäjä, KLT

GSM +358 50 3521 731

hanna.patrikainen@tilikeskus.net

Sari Vesala

Sari Vesala

Toimistopäällikkö, Isännöitsijä, ITS, ITS-TEK

GSM +358 50 546 0433

sari.vesala@tilikeskus.net

 

Mika Heiskanen

Mika Heiskanen

Tekninen asiantuntija

puh. +358 50 590 9887

mika.heiskanen@tilikeskus.net

Anne Pääkkönen

Anne Pääkkönen

Isännöitsijä, ITS

GSM +358 50 352 1735

anne.paakkonen@tilikeskus.net

Eija Rojo

Eija Rojo

Isännöitsijä, AIT, ITS-TEK

GSM +358 50 546 0434

eija.rojo@tilikeskus.net

Liisa Kauppi

Liisa Kauppi

Isännöitsijä, AIT

GSM +358 50 352 1734

liisa.kauppi@tilikeskus.net

Riitta Pasanen

Riitta Pasanen

Kirjanpitäjä

GSM +358 50 5552 012

riitta.pasanen@tilikeskus.net

Carita Oranen

Carita Oranen

Kirjanpitäjä. tradenomi

GSM +358 50 505 9447

carita.oranen@tilikeskus.net

Seija Ruuskanen

Seija Ruuskanen

Kirjanpitäjä, KLT

puh. +358 50 505 9452

seija.ruuskanen@tilikeskus.net

Susa Piirainen

Susa Piirainen

Palkanlaskija

GSM +358 50 5059 453

susa.piirainen@tilikeskus.net

Arja Hyvärinen

Arja Hyvärinen

Kiinteistösihteeri, KISI

puh. +358 5 544 8800

arja.hyvarinen@tilikeskus.net

Katja Byckling 

Isännöitsijä, tradenomi, IAT

puh.+358 50 575 9790

katja.byckling@tilikeskus.net

 

 

Marjut Autio 

Kirjanpitäjä, KTM

puh. +358 50 4712 277

marjut.autio@tilikeskus.net

 

 

Ota yhteyttä!