Karjalan Tili- ja Isännöintikeskus Oy palvelee Lappeenrannasta käsin

Karjalan Tili- ja Isännöintikeskus Oy tarjoaa laadukkaita isännöinti- ja tilitoimistopalveluja Lapeenrannan seudulla. Ota yhteyttä!


Yhteystiedot

Karjalan Tili- ja Isännöintikeskus Oy

Ratakatu 47

53100 Lappeenranta


05 544 8800

 info@tilikeskus.net

Toimistomme on avoinna

ma-pe 09.00 - 16.00

Kesäaika 15.6 - 31.8

ma-pe 09.00 - 15.00

Verkkolaskuosoite:

TE003704601866

Operaattoritunnus: 003701011385 Tieto Oyj

Hallinnoimillamme asunto-osakeyhtiöillä on jokaisella omat verkkolaskuosoitteensa

Osoitteita voit kysyä info@tilikeskus.net tai tarkistaa verkkosoitteesta https://verkkolaskuosoite.fi

Minna Kokki

Minna Kokki

Toimitusjohtaja, KLT, ITS

GSM +358 50 352 1730

minna.kokki@tilikeskus.net

Anastasia Huopalainen

Anastasia Huopalainen

Kirjanpitäjä, myös venäjän kielellä

GSM +358 50 5059 447

anastasia.huopalainen@tilikeskus.net

Hanna Patrikainen

Hanna Patrikainen

Kirjanpitäjä, KLT

GSM +358 50 3521 731

hanna.patrikainen@tilikeskus.net

Anne Pääkkönen

Anne Pääkkönen

Isännöitsijä, ITS

GSM +358 50 352 1735

anne.paakkonen@tilikeskus.net

Eija Rojo

Eija Rojo

Isännöitsijä, AIT, ITS-TEK

GSM +358 50 546 0434

eija.rojo@tilikeskus.net

Sari Vesala

Sari Vesala

Toimistopäällikkö, Isännöitsijä, ITS, ITS-TEK

GSM +358 50 546 0433

sari.vesala@tilikeskus.net

Riitta Pasanen

Riitta Pasanen

Kirjanpitäjä

GSM +358 50 5552 012

riitta.pasanen@tilikeskus.net

Annina Konka

Annina Konka

Kirjanpitäjä

GSM +358 50 5059 452

annina.konka@tilikeskus.net

Elisa Eerola

Elisa Eerola

Kirjanpitäjä

GSM +358 50 5059 616

elisa.eerola@tilikeskus.net

Susa Piirainen

Susa Piirainen

Palkanlaskija
GSM +358 50 5059 453

susa.piirainen@tilikeskus.net

Arja Hyvärinen

Arja Hyvärinen

Kiinteistösihteeri, KISI

puh. +358 5 544 8800

arja.hyvarinen@tilikeskus.net




Liisa Kauppi

Isännöitsijä, AIT

GSM +358 50 352 1734

liisa.kauppi@tilikeskus.net



Ota yhteyttä!

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota sähköpostitse.
Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota tekstiviestitse.